Krzysztof Osiak | Adwokat Siedlce | Prawnik Siedlce

Założona przeze mnie Kancelaria Adwokacka świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego i prawa wykroczeń. Jestem specjalistą z dziedziny prawa karnego, cywilnego i rodzinnego.

W swojej działalności kieruję się przede wszystkim interesem Klienta, wielką wagę przywiązuję do rzetelności, profesjonalizmu i staranności w działaniu.
Każdy klient, każda sprawa jest inna. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta jestem w stanie opracować spersonalizowany plan prowadzenia sprawy, który będzie w danej sytuacji najbardziej skuteczny.

Posiadam bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądem. Należę do tej grupy prawników, którzy najlepiej czują się na sali sądowej. Doświadczenia zebrane przez lata na salach kilkudziesięciu sądów z całej Polski pozwalają mi na przewidywanie rozwoju wydarzeń oraz szybką i bezbłędną reakcję na rozwój sytuacji na sali rozpraw.

Podejmując się prowadzenia sprawy, zobowiązuję się do prowadzenia jej osobiście. Co za tym idzie, klient ma możliwość bezpośredniego kontaktu na każdym etapie sprawy. Jest także przeze mnie na bieżąco informowany o postępach sprawy. Pełne zaangażowanie się w sprawę i wnikliwe wsłuchanie się w potrzeby klienta są ważnymi elementami końcowego sukcesu sprawy.

W celu zapewnienia klientom usług prawnych na najwyższym poziomie, stale współpracuję także z innymi kancelariami prawnymi, notarialnymi czy biurami detektywistycznymi.

Ukończyłem jednolite prawnicze studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytety Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracę magisterską dotyczącą roli ofiary w genezie przestępstwa pisałem pod przewodnictwem prof. dr hab. Romana Tokarczyka. Następnie odbyłem aplikację adwokacką w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Siedlcach zwieńczoną egzaminem zawodowym.

adw. Krzysztof Osiak

Krzysztof Osiak | Adwokat Siedlce